Za nami premiera książki o Objezierzu (foto)

W czwartkowy wieczór odbyła się premiera książki "Objezierze. Dom kultury i inne skarby" autorstwa Tomasza Węgrzaka.

Kilkadziesiąt osób przybyło wieczorem 7 lutego do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Oborniki. Powodem była premiera książki o Objezierzu. Autorem publikacji jest Tomasz Węgrzak. Regionalista z Uścikowa zmierzyć musiał się z ogromem materiałów. Zapewne w przyszłości powstanie jeszcze niejedna oublikacja na temat tej miejscowości. 

Książka została wydrukowana w ilości 500 egzemplarzy. Publikacja jest bezpłatna, albowiem stanowi część projektu związanego z uzyskanym dofinansowaniem na remont Domu Kultury w Objezierzu. W Bibliotece rozdano około 100 sztuk. O sposobie dystrybucji pozostałej części książek ma podjąć decyzję Urząd Miejski w Obornikach. Informacja zostanie przekazana w piątek 8 lutego.

W Bibliotece Publicznej pozostawiono wyłącznie egzemplarze na jej potrzeby.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież