10 lat działalności Rogozińskiego Chóru Kameralnego

Rogoziński Chór Kameralny przy Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół LO im. Przemysława ll ma już 10 lat.

„Czas mija, ludzie się zmieniają, świat się zmienia, priorytety też, a dobry człowiek będzie zawsze potrzebny.”

Takim cytatem zakończyła się prezentacja multimedialna podsumowująca dziesięć lat działalności Rogozińskiego Chóru Kameralnego przy Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół LO im. Przemysława II w Rogoźnie. Obchody jubileuszu połączone z corocznym koncertem noworocznym odbyły się 6 stycznia 2019 roku w Sali Rogozińskiego Centrum Kultury. Świętowanie rozpoczęto od tortu, który ufundował rogoziński samorząd, następnie na scenie wystąpili Jubilaci oraz zaproszeni goście: Zespół Śpiewaczy Przemysław, Chór ECHO, Dziecięcy Chór św. Wita oraz Rogozińska Orkiestra Dęta im. E. Korybalskiego. Chórzyści otrzymali koszyk serdeczności, życzeń i gratulacji od władz gminy, powiatu oraz przybyłych przyjaciół i gości. Na zakończenie uroczystości Chór wystąpił razem z Rogozińską Orkiestrą Dętą zbierając owację na stojąco i zachwycając wszystkich przybyłych. Podczas uroczystości były Przewodniczący Rady Powiatu Obornickiego Gustaw Wańkowicz wraz z obecną Przewodniczącą Renatą Tomaszewską, wręczyli Medal za zasługi dla Powiatu Obornickiego prezesowi i dyrygentowi Chóru ECHO Józefowi Zarębskiemu.

My ze swojej strony dołączamy się do wszystkich życzeń i składamy serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania za dotychczasową działalność i zasługi w propagowaniu śpiewu chóralnego.    

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież