Wydłużony termin składania ankiet w sprawie rozbudowy OOK

Gmina Oborniki wydłużyła termin składania ankiet dotyczących współpracy w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.

Ankiety pozwalające na pozyskanie opinii dotyczących współpracy w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego przy przebudowie Obornickiego Ośrodka Kultury można składać w nowym terminie – do 13 sierpnia.

Inwestycja zakłada modernizację istniejącej infrastruktury i dobudowę zdecydowanie większej części, w której znalazłyby się sale warsztatowe, widowiskowe i wyczekiwane przez oborniczan kino.

Szukając możliwości finansowania tak szerokiego przedsięwzięcia zdecydowano się na jego realizację w trybie partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP).  W maju podpisano umowę, obejmującą  przygotowanie przedrealizacyjnej analizy technicznej i finansowej, testu rynku (czyli zainteresowania przedsiębiorców przystąpieniem do projektu), a także świadczenie kompleksowych usług w całym procesie wyboru partnera.

TEST RYNKU

Wybór partnera poprzedzają konsultacje, które mają na celu przeprowadzenie testu rynkowego dotyczącego realizacji przedsięwzięcia. Taki test ma z jednej strony zainteresować możliwością zainwestowania funduszy na obszarze Gminy Oborniki, a z drugiej ustalić preferencje potencjalnych partnerów, co do ewentualnej realizacji przedsięwzięcia.

Poniższe ankiety (które należy złożyć do 13 sierpnia) pozwolą na pozyskanie opinii co do założeń przyjętych w zakresie formuły i zasad współpracy, formy wkładu własnego, wynagrodzenia partnera prywatnego oraz zarządzania powstałym majątkiem. Właściwy wybór partnera prywatnego nastąpi w kolejnym etapie wdrażania przedsięwzięcia zgodnie z Ustawą z dnia 19 grudnia 2008 r. o Partnerstwie Publiczno-Prywatnym.

Więcej informacji można znaleźć na stronie (Urzędu Miejskiego w Obornikach - kliknij).

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież