Tak bawiliśmy się na Summer, Disco & Dance w Obornikach! (film)

Summer, Disco & Dance w Obornikach przeszło do historii. Czas przypomnieć sobie, jak się bawiliśmy.

Festiwal muzyki organizowany przez Bartka Tecława cieszył się ogromną popularnością. Z każdą godziną ilość osób bawiących się na terenie Obornickiego Ośrodka Kultury rosła. Piękna słoneczna pogoda i taneczna muzyka sprawiły, że wszyscy świetnie się bawili. Temperatura w OOK rosła z każdą godziną. Nas cenie widzieliśmy bowiem m.in. Adonisa, Czadomana i Zespół Mig. W roli gospodarza wystąpił Bartek Tecław.

Zobaczmy co się działo 20 lipca w Obornickim Ośrodku Kultury. Przypominamy, że dziś w Rogoźnie zobaczyć będzie można Bartka Tecława i Power Play.

Komentarze  

+1 #1 Daniel 2018-07-29 19:36
Na drzewo albo na pole z tym prymitywizmem!! !!! To wstyd a nie muzyka!!!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież