W OOK po raz XVIII zorganizowano przegląd śpiewaczy "Stare ale jare"

W Obornickim Ośrodku Kultury odbył się już XVIII przegląd śpiewaczy "Stare ale jare".

Hasło to jednoznacznie kojarzy się z corocznymi spotkaniami seniorów organizowanymi od 2001 roku przez Obornicki Ośrodek Kultury. Pierwsze spotkania ograniczały się do przeglądów zespołów śpiewaczych a od 2007 roku przyjęły one charakter pikników. Tegoroczne XVIII spotkanie odbyło się 17 lipca i jak zwykle cieszyło się dużym zainteresowaniem zwłaszcza seniorów.
Tradycyjnie seniorski piknik rozpoczął przegląd Amatorskich Zespołów Śpiewaczych. Przegląd ten nie był konkursem, liczył się udział i dobra zabawa. W tym roku zaprezentowało się 18 zespołów:
- "SONATA" z Obornik
- "WRZOS" z Pniew
- "STOKROTKI" z Tulc
- "HARFA" ze Skoków
- "RYCZYWOLANIE" z Ryczywołu
- "LUTNIA" z Zaniemyśla
- "DĘBOWY LIŚĆ" ze Suchego Lasu
- "SZCZĘŚLIWA 13" ze Środy Wlkp
- "BORÓWCZANKI" z Lubasza
- "ZŁOTA JESIEŃ" z Kostrzyna
- "ODRODZENIE" ze Słupcy
- "GOŚLINIANKA" z Murowanej Gośliny
- "CHABRY" z Wronek
- "ZŁOTY KŁOS" z Dusznik
- "RETRO CAFE" z Czerwonaka
- "JANBOYS" z Chodzieży
- "PRZEMYSŁAW II" z Rogoźna
Gościem specjalnym tegorocznego przeglądu był dziecięcy zespół taneczno-wokalny z Mińska.

Mimo, że aura uniemożliwiła zorganizowanie tegorocznej imprezy na wolnym powietrzu seniorzy bawili się wyśmienicie. Inicjatorem i organizatorem całego cyklu spotkań dla seniorów jest niestrudzona Elżbieta Brodzińska, a od 2008 roku organizację spotkań wspiera Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Obornikach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież