Spotkanie z piosenką turystyczną (foto)

spotkanie z piosenka turstyczna oborniki

23 marca br. w Bibliotece Publicznej w Obornikach odbyło się kameralne spotkanie z piosenką turystyczną.

W ponad godzinnym koncercie, zgromadzeni mieli okazję posłuchać  wielu piosenek  znanych z turystycznych szlaków, śpiewanych przy akompaniamencie gitary przy ogniskach czy na mazurskich rejsach. „Rzeki to idące drogi”, „Modlitwa taternika”, „ Hawiarska koliba”, „Przechyły” czy „Gdzie ta keja” to tytuły tylko nielicznych piosenek które wybrzmiały tego wieczoru. Program przygotowali i z nim wystąpili akompaniując sobie na gitarach Michał Siekierski i Antoni Żuromski, a wieczór poprowadził Andrzej Gintrowicz. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież