J. Paulus: Rozbudowa OOK jest konieczna

J. Paulus: Rozbudowa OOK jest konieczna

Koncert urodzinowy zespołu Brass Band był doskonałą okazją do poruszenia tematu rozbudowy Obornickiego Ośrodka Kultury.

Świetna muzyka, pełna sala i tylko jedna rzecz raziła podczas koncertu zespołu Brass Band.Oczywiście chodzi o stan, w jakim znajduje się m.in. sala koncertowa. O podjętych działaniach wspomniał podczas niedzielnej imprezy burmistrz Tomasz Szrama. Swoje zdanie na temat OOK wyraził nam Jarosław Paulus.

Remont i jego rozbudowa to rzecz oczywista i jak najbardziej zasadna - mówił nam jeszcze przed koncertem radny i zarazem członek zespołu Brass Band. Oborniczanie zasługują na to, aby spotkania z kulturą odbywały się w komfortowych warunkach.

Podobnego zdania jest Ariel Mańczak: Za długo czekamy na Ośrodek Kultury, którego nie będziemy się wstydzić. Trzeba zrobić jak najwięcej, aby ten stan rzeczy się zmienił. Tym bardziej cieszę się, że pan burmistrz wspomniał o działaniach na koncercie-dodał na koniec wiceprzewodniczący RM.

W tej chwili bardzo poważnie rozważany jest scenariusz z PPP. Poszukiwany jest inwestor, który wszedłby we współpracę z Gminą. Osobnym tematem jest ostateczny projekt OOK. Dotyczchasowe 2 projekty budzą mieszane uczucia. Przedstawialiśmy je w sierpniowym artykule-tutaj.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kultura

W OOK po raz XVIII zorganizowano przegląd śpiewa…

20-07-2018 | Wyświetleń:236

W Obornickim Ośrodku Kultury odbył się już XVIII przegląd śpiewaczy "Stare ale jare".

Niedziela ze smakiem: Pascal Brodnicki o odżywani…

08-07-2018 | Wyświetleń:533

Pascal Brodnicki był gościem tegorocznej "Niedzieli ze smakiem" podczas Dni Obornik.

Blues Express tym razem nie pojedzie przez powiat …

06-07-2018 | Wyświetleń:747

W sobotę 7 lipca odbędzie się kolejna edycja Blues Express.

Już za tydzień Dni Przemysła w Rogoźnie (film)

05-07-2018 | Wyświetleń:954

W Rogoźnie odbędą się w 13 i 14 lipca Dni Przemysła.

Już 20 lipca Summer, Disco&Dance w Obornikach…

02-07-2018 | Wyświetleń:1390

Festiwal Summer, Disco&Dance odbędzie się już 20 lipca w Obornikach.

Wianki także w Rogoźnie

23-06-2018 | Wyświetleń:714

Tradycja puszczania wianków będzie miała miejsce dziś także w Rogoźnie.