Rozbudowa OOK - trwa analiza bankowej propozycji

Rozbudowa OOK  - trwa analiza bankowej oferty

Gmina Oborniki analizuje propozycję finansowania rozbudowy Obornickiego Ośrodka Kultury.

Kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że decyzja o rozbudowie OOK już zapadła (zobacz tutaj). Koszt inwestycji ma wynieść ok. 8 mln zł. Gmina Oborniki musi szukać pomysłu na finansowanie rozbudowy. Burmistrz Szrama stoi przed dość nietypowym problemem, gdyż jego samorząd pozyskał w tym roku ponad 20.000.000 zł dotacji na gminne projekty! To co cieszy stwarza też problem umiejętnego gospodarowania własnymi zasobami finansowymi. Jedną z opcji jest wejście do współpracy z Bankiem Gospodarki Krajowej przy temacie OOK. To właśnie ten bank złożył w ostatnich dniach propozycję. Nad nią pochylić się musi Skarbnik Joanna Gzyl. To ona musi przeanalizować warunki zaproponowane przez BGK a wnioski przedłożyć burmistrzowi Szramie.

Czy warunki finansowania zostana zaakceptowane przez Gminę zapewne dowiemy się niebawem. Do tematu rozbduowy OOK będziemy jeszcze niejednokrotnie powracać.

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież