Marcin Matuszewski nowym dyrektorem RCK

Marcin Matuszewski nowym dyrektorem RCK

Marcin Matuszewski został wybrany nowym dyrektorem Rogozińskiego Cetrum Kultury.

Burmistrz Rogoźna tak uzasadnia wybór:

"Pan Marcin Matuszewski spełnił wymagania niezbędne określone w ogłoszeniu o konkursie na ww. stanowisko. Komisja konkursowa pozytywnie zaopiniowała jego kwalifikacje i predyspozycje do kierowania RCK w Rogoźnie. Kandydat przedstawił spójny program działania RCK w Rogoźnie na lata 2017-2020, uwzględniający aspekt programowy, organizacyjny i finansowy, a także zawierający bogatą ofertę kulturalną.

Obowiązki Dyrektora Rogozińskiego Centrum Kultury w Rogoźnie zostaną powierzone Panu Marcinowi Matuszewskiemu na okres trzech lat."

Marcin Matuszewski to doskonale znana osoba w lokalnym środowisku. To bowiem on jest reżyserem plenerowych widowisk w Murowanej Goślinie.

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież