Zarezerwuj książki online

Obornicki biblioteka zachęca do rezerwowania książek przez internet.

Zarezerwuj książki online - tym hasłem zachęca Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Obornikach do korzystania ze swoich zasobów. Na swoim profilu społecznościowym biblioteka podkreśla atuty takiego rozwiązania. Oczywiścia jest to przede wszystkim troska o swoje bezpieczeństwo, jak i innych osób. Do tego czytelnicy mają podgląd do pełnej bazy książek. W tym oczywiście nowych pozycji!  W sposób naturalny każdy zaoszczędzi na czasie, a przeglądanie księgozbioru w domu pozwoli na spokojne zapoznanie się z ofertą biblioteki. 

Zachęcamy do skorzystania z inicjatywy bilioteki. Folder z książkami znajdziecie pod adresem www.oborniki-bpmig.sowwwa.pl

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież