Marek Niedźwiedzki odchodzi z Trójki

Legendarny prowadzący Listę Przebojów Programu Trzeciego Marek Niedźwiedzki odchodzi z Trójki.

W piątkowym (15.05.2020) wydaniu Listy Przebojów na szczycie pojawił się utwór Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój". Niespełna kilka minut po zakończeniu programu z oficjalnej strony radia zniknęło całe notowanie. W tej sprawie oficjalne oświadczenie opublikował na stronie www.polskieradio.pl, dyrektor P3 PR Tomasz Kowalczewski:

"podczas elektronicznego głosowania nad Listą Przebojów Trójki w dn. 15.05.2020 r. został złamany regulamin i do głosowania wprowadzono piosenkę spoza listy. Nadto dokonano manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki, co zafałszowało wynik końcowy.

W związku z tym Redakcja podjęła decyzję o unieważnieniu tego głosowania. Wyrażamy ubolewanie i przepraszamy wszystkich słuchaczy za zaistniałą sytuację. Na kolejne głosowanie Listy Przebojów Trójki zapraszamy 22 maja o stałej porze."

Po tych zdarzeniach legendarny prowadzący Listę Przebojów - Marek Niedźwiecki podjął decyzję o odejściu z radiowej Trójki. To już kolejna osoba, która podjęła w ostatnim czasie taką decyzję. Wśród dziennikarzy, którzy zakończyli współpracę z radiem, są m.in. Anna Gacek, Wojciech Mann, Jan Młynarski, Jan Chojnacki, Gaba Kulka, Paweł Drozd i Dariusz Bugalski.

Informację o odejściu dziennikarza podał na swoim profilu Zygmunt Preisner, jak podaje onet.pl Preisner oświadczył: "Rozmawiałem z Markiem Niedźwieckim, wiem to od niego. Napisałem to za jego zgodą".

Potwierdzenie informacji uzyskali również dziennikarze Polsat News. Telewizja podała do informacji, że Niedźwiecki złożył wypowiedzenie. Nie zostało ono jeszcze przyjęte przez władze Trójki.

Moi Drodzy, Wczoraj w Programie Trzecim Polskiego Radia wydarzyła się historia, która nawet w najgorszych czasach PRL...

Opublikowany przez Zbigniew Preisner Sobota, 16 maja 2020

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież