Te imprezy na pewno nie odbędą się w Rogoźnie

Rogozińskie Centrum Kultury nie zorganizuje w tym roku m.in. Dnia Przemysła ll.

Pandemia koronawirusa wymusza rezygnację z wielu imprez sportowo-kulturalnych. Obostrzenia nie zezwalają na duże zgromadzenia. Samorządy odwołują więc liczne imprezy z okresu wiosenno-letniego. Przed takim dylematem stanęło też Rogozińskie Centrum Kultury, które jest współorganizatorem wielu wydarzeń. 

W 2020 roku nie odbędą się na pewno Wianki, Turniej Wsi, Dzień Dziecka, Dzień Przemysła oraz Festyn Rodzinny. Na chwilę obecną wszystkie stałe zajęcia w Ośrodku Kultury są odwołane do 24 maja. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież