Czwartkowe spotkanie z poezją Jana Pawła ll

Ryczywolska biblioteka zaprasza do udziału w "Czwartkowych spotkaniach z poezję Jana Pawła ll".

18 maja 2020 roku obchodzić będziemy obchodzić stulecie urodzin Karola Wojtyły, Ojca Świętego Jana Pawła II, "naszego wielkiego rodaka zasłużonego w walce o wyzwolenie Polski spod jarzma komunizmu" - głosi uchwała. W związku z tym Sejm ustanowił rok 2020 Rokiem Świętego Jana Pawła ll. 

Do tego wydarzenia aktywnie włącza się Biblioteka Publiczna w Ryczywole. Organizuje bowiem "Czwartkowe spotkania z poezją Jana Pawła ll". Chętni do czytania mogą zgłaszać się osobiście w bibliotece lub telefonicznie pod nr 67 28 37 091. Czytanie będzie nagrywane i umieszczane na facebooku  biblioteki.

Zachęcamy mieszkańców gminy Ryczywół do udziału w tej akcji.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież