Od środy otwarta będzie obornicka biblioteka

Od środy ponownie czynna będzie Biblioteka Publiczna Mista i Gminy im. Antoniego Małeckiego w Obornikach.

Zgodnie z rekomendacją Biblioteki Narodowej wznowiona zostanie działalność wypożyczalni dla dorosłych oraz oddziału dla dzieci w Obornikach, jednak bez bezpośredniego dostępu do księgozbioru oraz czasopism - informuje Urząd Miejski w Obornikach.. Nie będzie nadal możliwości korzystania z:

– czytelni

– Izby Regionalnej

– filii w Rożnowie, Kowanówku, Ocieszynie, Objezierzu, Kiszewie, Popówku i w Domu Kultury w Objezierzu.

Wypożyczalnie będą działać na następujących zasadach :

– Godziny udostępniania księgozbioru:

  • poniedziałek         9.00 – 18.00
  •  wtorek – piątek     9.00 -16.00

– Zwrócone przez czytelników książki będą poddane kwarantannie na okres 14 dni,

– Preferowane będą wcześniejsze rezerwacje książek:

– W czasie korzystania z biblioteki należy pamiętać o przestrzeganiu ogólnych zasad profilaktycznych, zalecanych przez Główny Inspektorat Sanitarny, w  szczególności o utrzymaniu dystansu społecznego, posiadaniu rękawic i  maseczki ochronnej,

– Zachęcamy czytelników do korzystania z otwartych zasobów on-line.

Zainteresowanych tematyką regionalną zapraszamy do korzystania z Repozytorium Cyfrowego Rzeki Czasu  http://rzeki-czasu.pl/ .

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież