Komunikat Obornickiego Ośrodka Kultury

Obornicki Ośrodek Kultury wprowadził zmiany w związku z wytycznymi ministra kultury.

Treść komunikatu:

Zgodnie z wytycznymi ministra kultury i dziedzictwa narodowego  wszelkie wydarzenia w Obornickim Ośrodku Kultury łącznie z warsztatami, pracami sekcji ośrodka i wynajmami pomieszczeń pozostają zawieszone. Administracja  ośrodka czynna jest w godzinach : 7.30 – 13.30. W tym czasie można do nas dzwonić, kasa OOK pozostaje jednak nieczynna (przynajmniej do 01.04). Ew. spotkania można umawiać telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną.

O funkcjonowaniu Ośrodka będziemy informować.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież