Konkurs literacki w Ryczywole

Biblioteka Publiczna w Ryczywole ogłosiła konkurs literacki.

 Konkurs skierowany jest dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Jest to idealna propozycja w czasie, kiedy szkoły bywają zamknięte, a dzieci i młodzież szkolna przebywa w domach.

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać fraszkę i dostarczyć ją do Biblioteki Publicznej w Ryczywole lub przesłać na e-maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Komisja konkursowa będzie brała pod uwagę pracę, które zostaną dostarczone do 10 kwietnia oraz posiadać będą dane autora (imię, nazwisko, wiek). Każdy autor może napisać maksymalnie trzy prace konkursowe.

 

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.

 

konkurs biblioteka ryczywol

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież