Lany Poniedziałek przełożony

Wielkopolskie Stowarzyszenie Strażaków Ochotników podjęło decyzję o przełożeniu Lanego Poniedziałku ze Strażakami.

19 kwietnia w Obornikach nad Wartą miała odbyć się impreza Lany Poniedziałek ze Strażakami. Tego dnia na marinie miało zjechać się kilkadziesiąt wozów strażackich. Organizatorzy planowali przeprowadzić zbiórkę środków na obornicki szpital. To jednak się nie odbędzie. Na pewno nie 19 kwietnia. Stowarzyszenie przełożyło wydarzenie na inny termin. Wkrótce mamy poznać nową datę Lanego Poniedziałku ze Strażakami. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież