Świąteczny 6 stycznia w GOK w Ryczywole (foto)

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera z Połajewa byli gośćmi Gminnego Ośrodku Kultury w Ryczywole.

6 stycznia, w święto Trzech Króli, sala Gminnego Ośrodka Kultury nie bez powodu po brzegi wypełniła się widownią. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera z Połajewa zaprezentowali wspaniałe umiejętności wokalne i taneczne. W profesjonalny sposób przenieśli słuchaczy w uroczy klimat świąt i nowego roku. Owacje na stojąco były najlepszym dowodem na to, że czas spędzony w domu kultury był niezwykle miły i przepełniony pozytywnymi emocjami.

Dyrektor GOK- u Anna Nowicka, dziękując za wyśmienitą ucztę muzyczną, życzyła wszystkiego dobrego i zdrowego w nowym roku, jak również podziękowała paniom Paulinie Galińskiej i Natalii Stepka, jak również panu Maciejowi Galińskiemu, za profesjonalne przygotowanie uczniów i całego koncertu.
Nie trzeba wielkich gwiazd, by spędzić miło czas!

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2