Jasełka misyjne PDMD w Pruścach (foto)

Dobra Nowina o narodzeniu Zbawiciela dotarła do Prusiec. Jasełka przegotowali uczniowe tamtejszej szkoły.

Dnia 6 stycznia 2020 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pruścach z Ogniska Misyjnego wraz z animatorem misyjnym Małgorzatą Królczyk głosili Dobrą Nowinę o narodzeniu Zbawiciela. Jasełka w tym roku dedykowane były dzieciom w Amazonii. Mali tamtejsi mieszkańcy każdego dnia zmagają się z trudnymi warunkami życia, wobec których często są bezbronni. Uczniowie chcieli zwrócić również uwagę na potrzebę ochrony lasów Amazonii, zwanych „płucami” świata.
Małgorzata Królczyk bardzo dziękuję uczniom i rodzicom za wszelki wkład włożony w przygotowanie przedstawienia.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież