W Ryczywole bawili się pod gołym niebem (foto)

W Ryczywole witali Nowy Rok pod gołym niebem.

Gminny Ośrodek Kultury w Ryczywole zorganizował na Placu 1 Maja powitanie Nowego Roku. Tłumnie przybyli ryczywolania nie zawiedli się. Świętną atmosferę zapewniał DJ. Pogoda także tego dnia była łaskawa.Bawiący się pod gołem niebem ryczywolanie otrzymali życzenia noworoczne od Wójta Gminy Ryczywół Henryka Szramy, Przewodniczącego Rady Gminy Ryczywół Łukasza Krzyśko i Dyrektor GOK Anny Nowickiej.

fot. GOK Ryczywół

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież