Renifery zagościły w obornickiej bibliotece (foto)

Do 14 grudnia będzie można podziwiać w obornickiej bibliotece wystawę reniferów.

Wszystko zaczęło się od jednego łosia. Po 18 latach kolekcja Ewy Klęk liczy ponad 200 rogaczy, a królują wśród nich renifery. Grudzień to zdecydowanie najlepsza pora, by pochwalić się tak imponującym zbiorem. Dziś, na uroczystym otwarciu wystawy pojawiły się dzieci z przedszkola „Kolorowe Nutki”, a sympatyczne pluszaki z miejsca skradły ich serca.

Właścicielka kolekcji z pasją opowiadała jak poszczególne okazy trafiają do jej domu. Zdradziła też, do których reniferów ma największy sentyment i co się z nimi dzieje kiedy minie już Boże Narodzenie. Poza maskotkami na wystawie można podziwiać filiżanki, zawieszki, figurki i mnóstwo innych przedmiotów z popularnym, przedświątecznym motywem renifera.

Bardzo dziękujemy pani Ewie, że zechciała pochwalić się swoją niezwykłą kolekcją mieszkańcom Obornik. Serdecznie zachęcamy do jej oglądania – wystawa gości w bibliotecznym holu tylko do 14 grudnia. Warto się pospieszyć!

www.biblioteka.oborniki.pl

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież