Brak ofert na rozbudowę OOK. Co dalej?

Do Urzędu Miejskiego w Obornikach nie wpłynęła żadne oferta na przebudowę Obornickiego Ośrodka Kultury.

Przez ostatnie miesiące toczyły się rozmowy w sprawie przebudowy i rozbudowy OOK. Gmina Oborniki zdecydowała się na inwestycję w ramach Partnerstwa-Publiczno-Prywatnego. Do końca ubiegłego tygodnia można było składać oferty na budowę. Nikt jednak nie złożył żadnej propozycji.

W tej chwili przed samorządem jest konieczność podjęcia ważnej decyzji. Wielomiesięczne rozmowy z lokalnymi inwestorami nie przyniosło porządanego skutku. Sekretarz Gminy Oborniki Krzysztof Nowacki, który został oddelegowany do tego zadania przez Burmistrza Obornik Tomasza Szramę, musi zwrócić się w stronę firm spoza regionu. Jeśli nie uda się zakończyć tych negocjacji pozytywnie to Gmina Oborniki będzie musiała powrócić do finansowania inwestycji z własnej kieszenii. Na dziś na pewno jest to mało realne. Pozostaje wierzyć w lepszy efekt negocjacji z inwestorami.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież