Tytuł Artysty Stąd trafił do Libera

Liber został wyróżniony tytułem Artysty Stąd podczas niedzielnego spotkania w Obornickim Ośrodku Kultury.

W niedzielny wieczór w sali Obornickiego Ośrodka Kultury odbył się coroczny koncert, podsumowujący rodzimy dorobek artystyczny, zatytułowany „Jesteśmy stąd”. Tradycją koncertu jest wręczenie podczas niego wyjątkowego wyróżnienia „ARTYSTA STĄD”.

To nagroda przyznawana raz w roku osobom które mają szczególny wkład w życie kulturalne Obornik. Wyróżnienie to przyznaje Kapituła w skład której wchodzą przedstawiciele placówek kulturalnych Obornik oraz uhonorowani „złotym jabłuszkiem” w latach ubiegłych. Wyróżnienie to zostało przyznane po raz siódmy, a w poprzednich latach przypadło ono w udziale: Jerzemu Pilarskiemu, Lechowi Czabanowi, Marcinowi Samolczykowi, Witoldowi Żuromskiemu, Robertowi Baumowi oraz Iwonie Markiewicz…

Tegoroczne przypadło w udziale LIBEROWI, a właściwie Marcinowi Piotrowskiemu. Marcin Piotrowski polski raper, autor tekstów, były członek hip-hopowej grupy „ACETOHOLIX”. Współpracował również z Sylwią Grzeszczak, Agnieszką Włodarczyk, Gosią Andrzejewicz i innymi.

oborniki.pl

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież