Warsztaty dla mamy i bobasa (foto)

Wtorkowe „Warsztaty dla mamy i bobasa” poświęcone były tematyce jesiennej.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Oborniki była miejscem zabaw dla dzieci z tematyka jesieni. Zanim uczestnicy spotkania przeszli do najbardziej lubianych przez maluchy zabaw sensorycznych, oglądali kolorowe książeczki, wysłuchali też piosenki pt „Jeż” wykonanej przez panią Basię.

Później były historyjki prezentowane poprzez teatrzyk kamishibai. Na zakończenie mamy i bobasy przystąpiły do tworzenia jesiennych obrazków, które malowane były przy pomocy samodzielnie przygotowanych, jadalnych farbek.

fot. biblioteka.oborniki.pl

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież