List do taty w OOK

Obornicki Ośrodek Kultury był miejscem finału konkursu "List do taty".

W czwartek 12 września w Obornickim Ośrodku Kultury odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „List do taty”. Zabawie tej patronuje Senat Rzeczypospolitej Polskiej. Nagrody wręczał senator Jan.F Libicki, króry był koordynatorem projektu w regionie Wielkopolskim .

Zwycięstwo w tegorocznej edycji przypadło Marcie Pacholak ze Szkoły Podstawowej w Luboszu. Ona i 10 innych finalistów zostało zaproszonych do Warszawy, gdzie będą zwiedzać m.in. Sejm,Senat i Centrum Nauki Kopernik.

list do taty

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież