Trwa Festiwal Literackie Objezierze (foto)

W Objezierzu trwa Festiwal Literackie Objezierze.

Festiwal trwa od godzin południowych. Oficjalne jego rozpoczęcie odbyło się jednak o 16:00. Po powitaniu gości przez Dyrektora Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Oborniki Mateusza Klepki i Kierownika Wydziału Promocji i Sportu Krzysztofa Srokę dokonano oficjalnego rozpoczęcia Festiwalu. Zaszczyt otwarcia Festiwalu Literackie Objezierze otrzymał Burmistrz Obornik Tomasz Szrama.

Zapraszamy do odwiedzin Objezierza. W sobotę druga odsłona Festiwalu. Harmonogram imprezy znajdziecie na stronie LiterackieObjezierze.pl

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież