O Konstytucji 3 Maja rozmawiali w ryczywolskiej bibliotece

Biblioteka Publiczna w Ryczywole zorganizowała spotkanie z pisarką Moniką Sawicką-Kacprzak.

Aby przybliżyć młodzieży szkolnej  rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja z 1791 roku biblioteka zaprosiła  pisarkę Monikę Sawicką – Kacprzak z Łodzi. Spotkanie odbyło się 26 kwietnia 2019 roku na holu Szkoły Podstawowej w Ryczywole im. Powstańców Wielkopolskich. W spotkaniu uczestniczyły klasy piąte. Pani Monika przybliżyła w skrócie  rozbiory Polski ,panowanie króla Stanisława Poniatowskiego aż do uchwalenia KONSTYTUCJI 3 MAJA.

Spotkanie mogło się odbyć dzięki finansowemu wsparciu Ludowego Banku Spółdzielczego w Obornikach / Oddział w Ryczywole

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież