Bilety na komedię otrzymują...

Wyłoniliśmy zwycięzców poniedziałkowego konkursu, w którym nagrodami były m.in. bilety na komedię "Żona do adopcji".

Już w piątek 29 marca w Obornickim Ośrodku Kultury zobaczymy komedię teatralną  "Żona do adopcji". W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć!

A kto zobaczy ten spektakl za darmo? O tym decydowała wiedza oraz szybkość działania. Przypominamy pytania:

1. Jak nazywa się reżyser komedii "Żona do adopcji"?
2. Kto w roku 2019 został wybrany sołtysem Gołębowa?
3. Jak nazywa się Wójt Ryczywołu?
4. Jakie wydarzenie miało miejsce 24 marca w Jaraczu?

5. Podaj nazwy trzech rzek przepływających przez powiat obornicki.

 

Najszybciej z tym zadaniem poradziły sobie następujące osoby: Kasia Strzała-Szymańska, Daria Tempolin oraz Anastasija Waleriańczyk. Te 3 osoby otrzymają zaproszenia na komedię "Żona do adopcji". Dwie kolejne osoby otrzymają niespodzianki ufundowane przez Akademię Piłkarską Reissa.

Poprawne odpowiedzi brzmiały:

 

1. Jakub EHRLICH
2. Bogumiła ORŁOWICZ
3. Henryk SZRAMA
4. Witanie wiosny/topienie marzanny/pożegnanie zimy
5. Wełna, Warta, Flinta, Samica (3 z nich)
 
Z laureatami konkursu skontaktujemy się drogą mailową. Serdecznie gratulujemy!
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za nadesłane maile. Życzymy powodzenia w kolejnych edycjach naszych konkursów!
 
Przypominamy, że bilety na komedię "Żona do adopcji" w reżyserii Jakuba Ehrlicha są do nabycia w kasie OOK oraz na kupbilecik.pl
plakat zona do adopcji

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież