Michał Zieliński Wiceprezesem Okręgowym PiS

pis oborniki2

 

W dniu 20 listopada 2016 roku w Obornikach w sali konferencyjnej Obornickiego Centrum Rekreacji odbył się Okręgowy Zjazd Prawa i Sprawiedliwości Okręgu 38 Piła. Okręg 38 Piła obejmuje 11 powiatów północnej i zachodniej Wielkopolski.

Przewodniczącym Zjazdu został Michał Zieliński a Wiceprzewodniczącym Monika Kubiak. Sekretarzem Zjazdu wybrano Barbarę Słabolepszą – Rojna.

Głównym celem Zjazdu było przeprowadzenie wyborów Prezesa Zarządu Okręgowego PiS, członków tego Zarządu oraz członka Regionalnej Komisji Rewizyjnej.

W wyniku przeprowadzonych głosowań Prezesem Zarządu Okręgowego Nr 38-Piła Prawa i Sprawiedliwości został Krzysztof Czarnecki ( burmistrz Trzcianki ).

Do Zarządu Okręgu wybrano 20 osób ( w tym dwóch członków z powiatu obornickiego Tomasza Kamińskiego z Obornik i Dorotę Krzywoszyńską – Urban z Rogoźna ), a jego skład uzupełniony został o 4 osoby, które zasiadają w Radzie Politycznej PiS.

Członkiem Regionalnej Komisji Rewizyjnej wybrany został Andrzej Okpisz.

Po zakończeniu Zjazdu odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranego Zarządu Okręgowego na którym wybrano Wiceprezesa tego Zarządu; został nim oborniczanin Michał Zieliński. GRATULUJEMY!

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież