Spotkanie z posłanką Pauliną Hennig-Kloską

spotkanie nowoczesna1

 

Dzisiaj (24.05.2016) o godzinie 18:00 w  sali sesyjnej starostwa powiatowego w Obornikach odbędzie się spotkanie z posłanką Pauliną Hennig-Kloską z .Nowoczesnej Ryszarda Petru.

Pani Paulina pochodzi z Gniezna, w wyborach uzyskała w swoim okręgu około 7 tysięcy głosów. Pracuje w Komisji Finansów Publicznych jako zastępca przewodniczącego oraz w Komisji ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Obornickie struktury .Nowoczesnej zapraszają wszystkie zainteresowane osoby. 

spotkanie nowoczesna 2

Komentarze   

+20 #1 Jerzy Bekas 2016-05-24 17:23
A kto z nią chce rozmawiać?
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież