Manifestacja Nowoczesnej w Poznaniu

nowoczesna poznan

14 kwietnia liczna grupa członków i sympatyków Nowoczesnej w powiecie obornickim wzięła udział w Manifestacji Nowoczesnego Patriotyzmu na Placu Wolności w Poznaniu.

Wraz z wszystkimi posłami ugrupowania podpisali deklarację nowoczesnego patriotyzmu. W akcie tym napisano m.in.: „Marzymy o Polsce uczciwej, mądrej i spokojnej. O Polsce, która stwarzać będzie szanse i otwierać nas na nowe możliwości. Marzymy o Polsce normalnej, w której spory rozstrzygane są siłą argumentów, a nie argumentem siły. Łączy nas to marzenie i nadzieja, że Polska będzie właśnie takim krajem.

Jesteśmy Nowoczesnymi Patriotami, co oznacza, że chcemy łączyć, a nie dzielić. Chcemy kochać, zamiast nienawidzić. Chcemy szanować, a nie gardzić. Chcemy budować, zamiast niszczyć. Wolimy życzliwy uśmiech, niż hałaśliwość i krzyk. My, niżej podpisani, żyjący we wspaniałym kraju, z wyjątkową kulturą i niepowtarzalną historią opartą na wolności i tolerancji, oświadczamy się Tobie, Polsko. Oświadczamy, że będziemy Cię kochać bez względu na wszystko. Z zaangażowaniem we wspólne sprawy i rozsądkiem, który tak bardzo jest dziś potrzebny”

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież