KWW Stowarzyszeni i Gospodarni

Kandydaci KWW SiG

Komitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni i Gospodarni, zarejestrował kandydatów do Rady Miejskiej i Rady Powiatu. Kandydatem na burmistrza jest Piotr Desperak.

Hasłem kampanii jest: „Stowarzyszeni i Gospodarni – UCZCIWOŚĆ, RZETELNOŚĆ, SZACUNEK”. Zarówno kandydat na burmistrza jak i kandydaci do rady miejskiej, otrzymali poparcie Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Kandydaci z aktualnych list wyborczych to swoisty mix doświadczenia samorządowego, młodości i działalności społecznej.

Niewątpliwie największymi atutami KWW Stowarzyszeni i Gospodarni są Anna Rydzewska – Burmistrz Obornik dwóch kadencji, wybrana jednym z najlepszych samorządowców w Polsce i Piotr Desperak - doświadczony samorządowiec i Przewodniczący Rady Miejskiej w latach 2006-2010. 

Stowarzyszeni i Gospodarni działają  od 16 lat i już po raz czwarty zgłaszają swoich kandydatów do władz samorządowych. Największym sukcesem stowarzyszenia było zarządzanie gminą w latach 2002-2010.

sig logo

Skład kandydatów SiG do Rady Miejskiej w Obornikach:

Maciej Smektała (1), Robert Twarogal (2), Magdalena Liberska (3), Krzysztof Bączyk (4), Damian Bukowski (6), Henryka Łuczkowiak (8), Stanisław Boch (10), Eugeniusz Gacek (11), Renata Małyszek (14), Magdalena Nowak (15), Zenon Nogalski (16), Anna Rydzewska (17), A. Drozdowski (18), A. Majkowski (19), I. Magdziarek (20), Michał Kubisiak (21).

Lista kandydatów wszystkich komitetów dostępna jest tutaj - kliknij.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież