KWW Oborniki dla każdego

KWW Michała Zielińskiego

We wtorek 7. października o godz. 24:00 komisje wyborcze zakończyły przyjmowanie list z kandydatami do wyborów samorządowych, które odbędą się 16.11.2014r.

Komitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego OBORNIKI DLA KAŻDEGO startuje z hasłem "Żeby Twój głos był ważny. Nie tylko w wyborach!". Średnia wieku wszystkich kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Obornikach wynosi 39 lat.

W skład komitetu wchodzą przedstawiciele wielu grup społecznych: przedsiębiorcy, rolnicy, ekonomiści, inżynierowie, informatycy, wolontariusze, studenci a nawet jeden uczeń obornickiego LO. Kandydatem komitetu na burmistrza Obornik jest Michał Zieliński.

logo KWW Michał Zieliński

Kandydaci do Rady Miejskiej w Obornikach KWW Michała Zielińskiego Oborniki dla każdego (w nawiasie numer obwodu): Krzysztof Piotrowski (1), Michał Siekierski (3), Katarzyna Kaczmarek (4), Honorata Piotrowska (5), Tomasz Kamiński (6), Piotr Protasewicz (7), Wiesław Bartkowiak (9), Paweł Łokaj (10), Michał Zieliński (12), Leszek Dąbrowski (13), Wojciech Werner (14), Stefan Człapa (15), Wojciech Kramer (17), Ewelina Małecka (18), Gracjan Barnaś (19), Andrzej Walkowski (20), Marek Konieczny (21).

Pełna lista wszystkich kandydatów do Rady Miejskiej w Obornikach znajduje sie tutaj --> 

Komentarze  

0 #1 Maciej 2014-10-12 00:54
Przecież to zbieranina osób w większości nie mająca żadnego doświadczenia. Po za tym wydawało mi się, ze prawicowy lider raczej nie będzie otaczał sie ludźmi bez moralnego kręgosłupa. Oczywiście nie wszyscy, ale wystarczy te kilka osób i już straciliście moje zaufanie. Chciałem na pana głowsować panie Michale, ale za te kilka osób, moim zdanie niegodnych obozu narodowego, podziękuję. Ale prosze się nie martwić po prostu nie pójdę na wybory, bo widzę, ze nie mam juz na kogo glosować.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież