Michał Zieliński kandydatem OKS na burmistrza Obornik

Michał Zieliński

Obornicki Komitet Samorządowy Ziemi Obornickiej w trakcie walnego zebrania w dniu 24.04.2014 poparł kandydaturę Michała Zielińskiego na stanowisko burmistrza Obornik w tegorocznych wyborach samorządowych.

W trakcie walnego zebrania udzielono absolutorium kończącym kadencję władzom i wybrało Przewodniczącego i Zarząd. W skład nowego zarządu weszli:

Przewodniczący – Michał Zieliński

Wiceprzewodniczący – Leszek Dąbrowski

Wiceprzewodniczący – Antoni Żuromski

Skarbnik – Paweł Łokaj

Sekretarz – Magdalena Garbarz

Członek Zarządu – Wiesław Bartkowiak

Członek Zarządu – Tomasz Kamiński

Michał Zieliński przedstawił cele stowarzyszenia na najbliższą kadencję. Zebrani członkowie OKS jednogłośnie poparli kandydaturę Michała Zielińskiego na stanowisko burmistrza Obornik. Kandydatura ta nie jest dużym zakoniem. Michał Zielińśki od dłuższego czasu uczestniczy w obradach Rady Miejskiej, zapewne poczynione obserwacje ma zamiar wykorzystać jako burmistrz.

Zieliński uzyskał upoważnienie do tworzenia komitetu wyborczego, który ma wystartować w zbliżających się wyborach samorządowych, zapowiadając, że zamierza stworzyć własny komitet wyborczy, w skład którego wejdą m.in. członkowie OKS.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież