Jan Filip Libicki kandydatem Koalicji Polskiej na senatora

Jan Filip Libicki jest kandydatem Koalicji Polskiej do Senatu RP.

Wybory parlamentarne są coraz bliżej. Do pójścia do urn zostały już niespełna 2 miesiące. 13 października wybierać będziemy zarówno posłów, jak i senatorów. W okręgu 89, a więc obejmującym m.in. powiat obornicki, poznaliśmy kandydata Koalicji Polskiej na senatora. O mandat do niższej polskiej izby polskiego parlamentu walczyć będzie Jan Filip Libicki.

Libicki to senator obecnej kadencji parlamentu. To znany wszystkim w Wielkopolsce, jak i całej Polsce, polityk. Szczególnie bliska jest mu walka o prawa osób niepełnosprawnych. Często angażuje się w sprawy lokalne, a jego obecność w naszym regionie tylko to potwierdza.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież