Lista PiS do Sejmu z Michałem Zielińskim i Andrzejem Okpiszem

Dwóch mieszkańców Obornik znalazło się na liście kandydatów KW Prawo i Sprawiedliwość do Sejmu.

Wybory parlementarne odbędą się już 13 października. Wówczas wybierać będziemy nowych posłów i senatorów. Dziś poznaliśmy pełną listę kandydatów do Sejmu z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość. Wiadomo było już wcześniej, że z numerem 5 na liście pojawi się Michał Zieliński. Obecny dyrektor Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa nie będzie jednak jedynym kandydatem na tej liście z Obornik. Pod numerem 13 znajduje się bowiem Andrzej Okpisz. Przypominamy, że to były Wicestarosta Obornicki.

kandydaci pis

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież