Marek Kuchciński, loty do Rzeszowa i "relacje polsko – ukraińskie..."

Gdyby się jednak okazało, że taka sytuacja miała miejsce, a do tego marszałek udawał się tam samolotem o statusie head to -wypada się tu zgodzić z poznańskim działaczem Kukiz15 – byłby to dla PiS-u po prostu potężny problem. 

Dziś będzie krótko. Bo oto, pod moim poniedziałkowym wpisem o konferencji prasowej marszałka Kuchcińskiego, po której – ku mojemu zdziwieniu – nie podał się on do dymisji – ciekawy wpis zrobił pewien poznański działacz Kukiz15. 

Napisał on, – nie będą tu dokładnie cytował – że jeśli przed wyborami wyjdzie, że loty marszałka Kuchcińskiego nie dotyczyły spraw służbowych, ale na przykład wizyt w miejscach, do których żonaty mężczyzna, ale także kawaler, mający konserwatywny światopogląd nie powinien się udawać, to PiS będzie miał potężny problem. 

W tym kontekście przypomniałem sobie, że przecież różne media, kilka miesięcy temu, pisały o tym, że ma istnieć taśma, na której podobno zarejestrowano jakoby marszałek Kuchciński miał – tak to nazwijmy – zacieśniać polsko - ukraińskie kontakty z pewną bardzo młodą damą. 

Portal natemat pisał o tym np. tak: https://natemat.pl/268571,marszalek-kuchcinski-bedzie-pozywal-za-teksty-o-skandalu-obyczajowym

Życzę oczywiście marszałkowi Kuchcińskiemu, aby to była nieprawda. Bo gdyby tak miało być, to byłoby to bardzo przykre dla jego rodziny, a dla samego marszałka po prostu kompromitujące. 

Gdyby się jednak okazało, że taka sytuacja miała miejsce, a do tego marszałek udawał się tam samolotem o statusie head to -wypada się tu zgodzić z poznańskim działaczem Kukiz15 – byłby to dla PiS-u po prostu potężny problem. 

Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że śmiertelny...

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież