Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego w Obornikach

Profesor Zdzisław Krasnodębski odwiedzi w sobotę 13 kwietnia Oborniki.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z prof. Zdzisławem Krasnodębskim Wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego, liderem wielkopolskiej listy Prawa i Sprawiedliwości do PE w najbliższą sobotę tj. 13.04.2019 r. do sali konferencyjna w Centrum Rekreacji Oborniki ul. Czarnkowska 84. Początek tego spotkania wyznaczono na godz. 18:00.

Obornickie struktury partii Prawo i Sprawiedliwość reklamują to spotkanie hasłem: Przyjdź porozmawiać o ważnych dla Ciebie sprawach.

spotkanie z europosłem

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież