Uruchomienie tymczasowej przeprawy na Warcie (akt. 11.03.19)

 W najbliższych dniach można spodziewać się utrudnień w ruchu związanych z uruchomieniem tymczasowej przeprawy na Warcie.

AKTUALIZACJA! (11.03.2019)

Tymczasowa przerawa przez rzekę Wartę uruchomiona będzie w maju, a nie w najbliższym czasie! Opierając się o informację uzyskaną od Rzecznika Prasowego firmy STRABAG Sp. z o.o. pani Anety Cembrzyckiej informujemy iż od 12 marca rozpoczną sie prace które umożliwią wykonanie połączenia istniejącej drogi DK11 z dojazdem do budowanej przeprawy tymczasowej od strony północnej.

Most tymczasowy zostanie udostępniony do użytkowania w maju 2019 roku,  po przeprowadzeniu niezbędnych badań i testów.  Parametry techniczne mostu tymczasowego będą takie same jak istniejącego obiektu, co oznacza że na moście będą dwa pasy ruchu po jednym w każdym kierunku oraz że nie będą wprowadzone ograniczenia w nośności - po moście będą mogły się poruszać pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej do 40 ton.

 

 (foto z 10.03.2019)

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież