Marta Kubiak: Emerytura+ także dla rencistów

Posłanka Marta Kubiak zapowiedziała, że program Emerytura + będzie obejmował także rencistów.

W czwartkowy wieczór Obornikach odbyła się konferencja posłanki Marty Kubiak. Reprezentantka Prawa i Sprawiedliwość przedstawiała m.in. program Piątka Morawieckiego.  Podejmowała także temat ddoatkowego świadczenia dla emerytów.  Jego wysokość ma wynosić 1100zł brutto, a więc najniższą wartość wypłacanego świadczenia. 

Posłanka Kubiak dodała, że dodatek ma być wypłacany raz do roku. Na to świadczenie mogą też liczyć renciści-inwalidzi.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież