Wybralli nowych sołtysów w Nieczajnie i Przeciwnicy

Sołectwa Nieczajna i Przeciwnica mają nowych sołtysów.

 W czwartek, 7 marca wybory odbyły się w Przeciwnicy i Nieczajnie. Mieszkańcy obu miejscowości wybrali nowych gospodarzy. W Przeciwnicy miejsce Doroty Stokłosy zajął Paweł Rataj. W Nieczajnie natomiast Jerzy Nowak władzę przekazał Elżbiecie Desperak.

Rady sołeckie:

Nieczajna:

  1. Przemysław Araszkiewicz
  2. Wiesława Balcerska
  3. Bogdan Góra
  4. Alina Jarząbek
  5. Iwona Majchrzak
  6. Karina Piwowarczyk

Przeciwnica:

  1. Izydor Budych
  2. Jan Czartoszewski
  3. Marta Wesołowska

Wszystkim wybranym życzymy wielu pomysłów na rozwój lokalnych społeczności. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież