Kazimierz Krakowiak będzie nadal sołtysem

Kazimierz Krakowiak został wybrany na kolejną kadencję Sołtysem Słomowa.

Środa popielcowa była dniem wyborów sołeckich m.in. w Słomowie. Mieszkańców czekała zaskakująca informacja. Sołtys Kazimierz Krakowiak nie chciał kandydować. Po wielu głosach poparcia dla niego postanowił jednak zmienić decyzję. Wynik samego głosowania był już tylko formalnością. Kazimierz Krakowiak nadal będzie szefem Sołectwa Słomowo. W zebraniu uczestniczył m.in. burmistrz Roman Szuberski, ale także radni z Przewodniczącą Rady Powiatu Obornickiego Renatą Tomaszewską i Przewodniczącym RM na czele. 

Sympatycznemu sołtysowi życzymy dużo zdrowia. Państwa już dziś zapraszamy na  wywiad z Kazimierzem Krakowiakiem.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież