W Karolewie rządził będzie Robert Kita

Robert Kita będzie Sołtysem Karolewa w kolejnych latach.

Zebranie w Karolewie zostało zwołane 5 marca. W środowy wieczór w spotkaniu uczestniczyli m.in. burmistrz Roman Szuberski, radni Maciej Kutka i Henryk Janus oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Obornickiego Renata Tomaszewska. W Karolewie niespodzianki nie było. Jedynym kandydatem był Robert Kita i został wybrany Sołtysem Karolewa na nową kadencję.

Kolejne zebranie wyborcze w gminie Rogoźno odbędzie się 6 marca w Słomowie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież