Adam Kołodziej i Filip Henschke sołtysami

Mieszkańcy Żernik i Sycyna wybierali sołtysów na kolejną kadencję.

W Sycynie o wyborze sołtysa decydowało 33 mieszkańców. 18 z nich poparło Filipa Henschke i to on będzie gospodarzył wsią przez kolejne lata. W zebraniu uczestniczyła radna Lucyna Chudzicka.

W Żernikach, podobnie jak w Sycynie, mieszkańcy postawili na dotychczasowego sołtysa. Na kolejne lata wybrany został bowiem Adam Kołodziej. Radni Błażej Pacholski i Adam Stańko byli na zebraniu przedstawicielami władz Gminy Oborniki. Pogratulowali nowemu sołtysowi życząc wytrwałości w pracy na rzecz lokalnej społeczności.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież