Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej „PRZYJACIEL” podpisało umowę

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej „PRZYJACIEL” podpisało umowę na całoroczną pomoc dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej.

Niepełnosprawne dzieci w szczególny sposób potrzebują naszej pomocy. Takie wsparcie zapewnia im obornickie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej „PRZYJACIEL”, z którym Burmistrz Obornik podpisał umowę na całoroczną pomoc dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej w zakresie rehabilitacji, integracji oraz adaptacji do życia codziennego. Działania zaproponowane przez Stowarzyszenie „PRZYJACIEL” zostały wyłonione w rozstrzygnięciu konkursu na realizację zadań publicznych przez podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego.

Zawarcie tej umowy to przykład współpracy organów administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi, które dzięki otrzymanym dotacjom mogą podjąć się realizacji zadań na rzecz mieszkańców gminy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież