Parking przy ul. Powstańców Wlkp. ma być gotowy do końca marca

Parking przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Obornikach ma być dostępny dla użytkowników w kwietniu.

Po dworcu autobusowym przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Obornikach nie ma śladu. Teren w centrum miasta przeszedł całkowitą odmianę. To co straszyło przeminęło, a za kilka tygodni oborniczanie będą mogli korzystać z nowego parkingu. Z tego miejsca powstaje też przejście do nowego dworca wzdłuż marketu. Dodatkowo z parkingu będzie można równą i szeroką ścieżką dotrzeć na dworzec PKP.

Wszelkie prace przy tej inwestycji muszą zakończyć się do końca marca. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież