Muzeum i Plac K. Marcinkowskiego w Rogoźnie z nagrodą

Gmina Rogoźno otrzymała wyróżnienie za najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Wielkopolsce.

14 lutego podczas ogólnopolskiej konferencji "Dzień urbanisty", odbywającej się w Poznaniu w ramach targów "BUDMA 2019", Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski odebrał wyróżnienie za najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Wielkopolsce. Wyróżnienie zostało przyznane Gminie Rogoźno za rewitalizację Muzeum im. Wojciechy Dutkiewicz wraz z zagospodarowaniem placu Karola Marcinkowskiego, w ramach VIII edycji konkursu Towarzystwa Urbanistów Polskich Oddział w Poznaniu pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Obie inwestycje uroczyście otwarto 28 września 2018 roku. Plac K. Marcinkowskiego był sztandarowym programem Romana Szubrskiego w kampanii wyborczej w 2014r.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież