Wizyta posła Jakuba Rutnickiego w Obornikach

Poseł Jakub Rutnicki spotkał się ze Starostą Obornickim Zofią Kotecką.

Spotkanie w Starostwie Powiatowym miało charakter roboczy. Zofia Kotecka została wybrana starostą w listopadzie 2018 roku. Była więc okazja do przybliżenia obecnej sytuacji w samorządzie. Podjęto m.in. temat możliwości wsparcia rozwoju zaplecza sportowego szkół średnich w Powiecie Obornickim. Rozmawiano także o potrzebie budowy hal sportowych.

Hala sportowa będzie m.in. tematem wizyty posła Rutnickiego w Urzędzie Miejskim w Obornikach. Spotkanie z burmistrzem Tomaszem Szramą ma się odbyć w piątek 1 lutego. W harmonogramie wizyt znajdują się także Ryczywół i Rogoźno.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież