fbpx

Warianty przebiegu S11 i obwodnicy Obornik

W dniach 9 i 10 stycznia br. odbyły się Spotkania informacyjne z mieszkańcami (tzw. konsultacje społeczne) dla przyszłej drogi ekspresowej S11 na odcinku Oborniki – Poznań wraz z obwodnicą Obornik.

Na spotkaniach obecni byli przedstawiciele GDDKiA, Projektanci, Władze Samorządowe oraz zainteresowani mieszkańcy. Zostały zaprezentowane oraz omówione warianty przebiegu drogi S11 wraz z obsługa komunikacyjną terenu przyległego. Każdy z uczestników spotkań otrzymał Ankietę w celu wyrażenia opinii na temat preferencji dotyczących przebiegu trasy, jak również zgłoszenia uwag oraz wniosków co do proponowanych rozwiązań projektowych. Ankiety dostępne są także w siedzibach Urzędów Miast i Gmin, jak również na stronach internetowych. Każdy z mieszkańców, który nie uczestniczył w spotkaniu a chce wyrazić swoje zdanie, może pobrać i wypełnić taką Ankietę. Ankiety można złożyć w terminie 14 dni od spotkania we właściwym terenowo Urzędzie, bądź przesłać pocztą bezpośrednio na adres Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej przedstawiamy materiały prezentowane podczas spotkań informacyjnych tj. plan orientacyjny, plany sytuacyjne, jak również wizualizacje obrazujące przebiegi poszczególnych wariantów drogi, ankietę oraz ulotkę informacyjną.

Ulotka informacyjna - pobierz.