Warianty przebiegu S11 i obwodnicy Obornik

W dniach 9 i 10 stycznia br. odbyły się Spotkania informacyjne z mieszkańcami (tzw. konsultacje społeczne) dla przyszłej drogi ekspresowej S11 na odcinku Oborniki – Poznań wraz z obwodnicą Obornik.

Na spotkaniach obecni byli przedstawiciele GDDKiA, Projektanci, Władze Samorządowe oraz zainteresowani mieszkańcy. Zostały zaprezentowane oraz omówione warianty przebiegu drogi S11 wraz z obsługa komunikacyjną terenu przyległego. Każdy z uczestników spotkań otrzymał Ankietę w celu wyrażenia opinii na temat preferencji dotyczących przebiegu trasy, jak również zgłoszenia uwag oraz wniosków co do proponowanych rozwiązań projektowych. Ankiety dostępne są także w siedzibach Urzędów Miast i Gmin, jak również na stronach internetowych. Każdy z mieszkańców, który nie uczestniczył w spotkaniu a chce wyrazić swoje zdanie, może pobrać i wypełnić taką Ankietę. Ankiety można złożyć w terminie 14 dni od spotkania we właściwym terenowo Urzędzie, bądź przesłać pocztą bezpośrednio na adres Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej przedstawiamy materiały prezentowane podczas spotkań informacyjnych tj. plan orientacyjny, plany sytuacyjne, jak również wizualizacje obrazujące przebiegi poszczególnych wariantów drogi, ankietę oraz ulotkę informacyjną.

Ulotka informacyjna - pobierz.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież