GDDKiA o remoncie mostu w Obornikach

Remont mostu na Warcie ma potrwać do końca 2019 roku.

Informację dotyczącą remontu mostu na Warcie w Obornikach przekazała nam rzecznik Alina Cieślak z poznańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad:

Wykonawca skończył prace projektowe, uzyskał niezbędne pozwolenia  i rozpoczyna budowę mostu tymczasowego która potrwa do końca I kwartału bieżącego roku. Po wybudowaniu przeprawy i przełożeniu ruchu wiosną rozpocznie się  gruntowny remont istniejącego mostu, który potrwa do końca roku. Ruch będzie odbywał się  po jezdni o szerokości ponad 7 metrów, a piesi będą mogli korzystać z jednostronnego chodnika.

O konieczności przeprowadzenia tej inwestycji mówiło się już kilka lat temu. Uniknięto w międzyczasie kolidacji z przebudową linii kolejowej i małego mostu. Trzeba jednak pamiętać, że trwa ciągle budowa obwodnicy po torach wronieckich. Oborniczanie kolejny raz będą wystawieni na próbę swoich nerwów. Cierpliwość powinna przynieść jednak zadawalający efekt.

Komentarze  

-3 #1 Enterpreneur 2019-01-13 04:09
Grosza bym nie zainwestował w Obornikach. Ani w mieszkanie ani w biznes. Dopóki rządzą Obornika i nauczyciele nie mający pojęcia jak się robi pieniądze dopóty w Obornikach będzie oborniki gospodarczy.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież